רוצים שפע? הנה הוא בא

מחשבות יוצרות את עולמנו הפנימי והופכות אותו לעולם החיצוני בו אנו חיים.
מחשבות הינן תוצר של אמונות.
אמונה כי אנו עושים את דרכנו אל עבר הצלחה, תפגיש אותנו עם ההצלחה לה אנו מצפים. וכידוע, הדבר נכון גם לגבי כשלון – כאשר אנו מאמינים כי הכשלון הבא מתקרב אלינו, נחווה אותו באופן מסויים ולו רק כדי להצדיק את המחשבה שצפתה את בואו.
תפקידו של השפע – להביא אותנו לאיזון בארבעת מימדי החיים: הרגשיים, הנפשיים, הגופניים, השכליים.
השפע הינו אמונה ולכן ניתן לפתח את תחושת השפע, את תודעת השפע.
תודעתנו ניתנת לעיצוב ולכן השפע הינו בר-הישג לכל אחת ואחד מאיתנו.
מדוע לא כולם חווים את עוצמת השפע בכל רגע ורגע? הסיבה העיקרית לכך היא מכלול של אמונות שתפקידן להרחיק את השפע. אמרנו שאמונות יוצרות מחשבות ובמקרה המדובר כאשר המחשבות תתבטאנה בציפייה מראש לכך כי איננו מסוגלים, נעשה כל שביכולתנו כדי שלא ניהפך למסוגלים.
דוגמא למחשבה שמהותה היא אי-מסוגלות: "אני יכול לנסות אך לא בטוח שאצליח". אמנם מחשבה זאת היא ריאלית אך מפחיתה ממקסום היכולת. מחשבה מעצימה ומקרבת שפע תהא: "אני מנסה ואם יהיה צורך, אנסה עד שאצליח".  צרפו לאמונה זאת את האמונה כי אתם ראויים להצליח וההצלחה תגיע ברגע הנכון ביותר ותנסוך בכם עוצמות אשר טרם פגשתם. כעת השפע הוא מנת חלקכם.
החזיקו באמונה זאת, שננו בראשיכם כי השפע עושה את דרכו אליכם. אתם יכולים לראות אותו בדמותו, מגיע, דמות אשר אתם יוצרים. הפכו את השפע לחלק מחייכם וכך יהיה. דבר זה נכון גם ובעיקר בעיתות של קושי, עיתות בהן תוכלו להתקדם באופן משמעותי על-ידי כך שתחדדו את מחשבותיכם ותפנו מקום להחלפת מחשבותיכם הישנות במחשבות השפע.
אך תחילה עלינו להכיר בקיומו של השפע. אמחיש בפניכם את תחושת השפע באמצעות הדוגמא הבאה:
אתם בנופש בחו"ל. שילמתם עבור הנופש ממיטב כספכם ואתם מרגישים שאתם ראויים ליהנות מכל המותרות הכלולות בנופש. לכן, השימוש שאתם עושים במים בחדר שבמלון מלווה בתחושה משוחררת, אתם 'לומדים' מהר מאוד להפסיק לחשוב אודות כמה מים זרמו כעת מהברז. כאשר אתם בביתכם, תחושה שונה מלווה אתכם בזמן שאתם עושים שימוש במים – תחושה הנובעת מהצורך הקיים בכם לחסוך בעלויות וגם לבזבז כמויות פחותות של מים. השוואה בין שתי התחושות תיתן עדיפות לתחושה המשוחררת שבמלון. ברור הדבר שתמיד מוטב לא להפריז בשימוש במים ולאור המחסור בהם הקיים בארצנו הרי שהתנהגות חסכנית נכונה היא, ובכל זאת, בשל רצוננו לחסוך אנו מונעים מעצמנו את תחושת השחרור  והיא מונעת את קיומן של מחשבות השפע.
ביטויו הראשוני של השפע הינו במחשבותינו. התחילו לחשוב בשפע, האמינו בו, צפו לבואו אליכם וחושו את ביטויי השפע – חיים מלאי זרימה אנרגטית, חיי חירות.
פשוט אימון – אימון מנצח.

מודעות פרסומת

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל פלוס

אתה מגיב באמצעות חשבון Google+ שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s