קניית דירה באמצעות מחשבות

מדי יום חולפות בראשנו כ50,000 מחשבות – יש הטוענים כי יותר ויש כי פחות. על כל פנים, מדובר בכמות לא מבוטלת.
חשבו לרגע על מחשבותיכם. האם אתם מעוניינים בכולן? מרביתנו נשיב כי בשמחה "נסלק" מחשבות מסויימות מראשנו. במאמר זה אעסוק בסוגי מחשבות ואיך ניתן להשמש בהן לצורך השגת הישגים.
את המחשבות נחלק לשלושה סוגים:
מחשבות 'בזק' – מופיעות לזמן קצר (שניות ספורות) ומיד נעלמות;
מחשבות 'מדושנות' בהן אנו נוטים להתעמק אך לא לאורך זמן.
מחשבות 'קבע' – מחשבות המלוות אותנו החל ממספר ימים ועד לשנים רבות.
אתמקד במחשבות ה'קבע' על אף שגם לשני סוגי המחשבות האחרים תפקיד חשוב בחיינו.
מחשבות ה'קבע' כשמן כן הן, לכאורה לא "מוכנות" לעזוב אותנו לנפשנו, בין אם הן טובות עבורנו ובין אם לאו. ברור כי מוטב שתהיינה הן טובות עבורנו ומקדמות אותנו לעבר החיים הטובים הנכונים לנו. אך מה אם הן מפריעות לנו, מקשות עלינו, מונעות מאיתנו את מנעמי החיים, 'מצברחות' אותנו ולפיכך – לא עושות לנו חיים קלים כלל? במקרה שכזה, מה עלינו לעשות?
תחילה, אתם נכנסים אל התמונה המחשבתית. כניסתכם זאת אמורה לבוא מנקודה של לקיחת אחריות על מחשבות קבע אלה, הבחנה בהן ונקיטת פעולה חד-משמעית כלפי סילוק נוכחותן מחייכם. ככל שתתרגלו התנהגות זאת תיהפך היא להיות חלק מקודי התנהגותכם המחשבתית.
אז איך מזהים האם המחשבות טובות עבורכם, מקדמות אתכם, או דווקא מקבעות אתכם במקום בו אינכם מרגישים חזקים מספיק?
להלן כלל לזיהוי טיב המחשבה והאם כדאי לכם להמשיך 'להחזיק' בה או 'להיפטר' ממנה: כלל זה נשען על יכולתכם להשתמש במחשבה לצורך השגת הישגיכם. נאמר ואתם חולמים על קניית דירה מסויימת, דירה שהשטח שלה הינו האופטימלי ביותר עבורכם כרגע. אם מחשבתכם אומרת לכם בלי הרף :"נו, מה קורה? אתם לא רואים שאתם לא מתקדמים!! תעשו משהו!!" ומוסיפה על הקושי באומרה: "תראו את שני החברים שלכם, איך זה שלכל אחד מהם יש דירה ולכם לא? איך קורה דבר כזה?" הרי שבבסיס המחשבה מצוי רעיון טוב, אפילו – מבורך אבל במקום להניע את עצמכם לעבר פעולה, אתם מוצאים את עצמכם נאבקים במחשבה זאת ומתנגדים לאמירותיה. המחשבה הזאת אינה אפקטיבית משום שנזיפותיה כלפיכם, פגיעתה בערככם העצמי וחוסר יכולתה להעניק לכם את העצמאות המחשבתית לה אתם זקוקים, דווקא מרחיקה אתכם מהשגת מטרתכם – קניית דירה ובנוסף היא גם מעייפת אתכם, מאוד מעייפת. לכן ברגע שזיהיתם מחשבות כאלה אצלכם – קחו אחריות והיפטרו מהן בהקדם באמצעות מילוי חייכם במחשבות המקדמות אתכם.
קבעו מטרה בחייכם והצמידו לה מחשבות המקדמות השגתה. מחשבות שבבסיסן מטרה תהיינה לרוב מחשבות ממוקדות ומלאות בתקווה שתאפשר לכם לנוע קדימה. יכולתכם 'לייצר', לפתח ולשכלל מחשבות מסוג זה תלווה אתכם לאורך שנים רבות ותהווה עבורכם שיטה להגשמתכם העצמית.
בהצלחה!
פשוט אימון – אימון מנצח

מודעות פרסומת

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל פלוס

אתה מגיב באמצעות חשבון Google+ שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s