אימון זוגי

ברק יהב | אימון זוגי

בין אם אנחנו מצויים כעת בזוגיות ובין אם לא, כולנו רוצים לחיות בזוגיות בה חוויית הנתינה, הקבלה, הפרגון והאהבה העוצמתית מתקיימות בה ללא הרף.

מה קורה הלכה למעשה?

מחשבות. אנחנו רגילים לחשוב באופן מסויים ולהגדיר לעצמנו מתי אנחנו מוצלחים, מתי אנחנו מובילים, מתי אנחנו מפספסים, מתי אנחנו מנוצלים, מתי טוב לבו ומתי רע לנו. קורה לא אחת שהמחשבות שלנו מכניסות אותנו לקבעון אשר יציאה ממנו עשוייה לפתוח בפנינו דלתות למחשבות חדשות ומרעננות.
כולנו מנהלים את חיינו בהתאם למחשבותינו. בשל השוני במחשבות, כל אחד מנהל את חייו באופן הייחודי לו.
שוני זה במחשבותינו יוצר לעיתים פערים בינינו לבין בני זוגנו הקיימים או בני זוגנו העתידים לבוא.
זוגיות יש לנהל. כאשר אנחנו ובן/ובת זוגנו מנהלים את הזוגיות על פי עקרונות שונים שאינם מתחשבים בעקרונות בן/בת הזוג, נוצרים חילוקי דעות היוצרים קושי (פער) בהמשך הניהול הזוגי התקין, קושי – שאם לא מטפלים בו ובאם אין את הכלים לטפל בו – עלול לחסום את המשך קיום הזוגיות המשותפת ולעיתים להביא אף לסיומה.
אחריות. לקיחת אחריות על חיינו האישיים הינה תנאי ראשון להבאתם להצלחה. תנאי זה מתקיים גם בחיינו הזוגיים. כאשר אנו לוקחים אחריות על מעשינו ורואים את האופן בו אנחנו משפיעים על הזוגיות, הרי שאנו עושים צעד משמעותי מאוד הן ביכולתנו למצוא זוגיות נפלאה והן ביכולתו לפתור בעיות בזוגיות הקיימת ולהביא אותה אל המקום בו היא תצמח ותשגשג.

ב'פשוט אימון' רווחת האמונה שהכל בר-השגה ובייחוד הגשמת רצונות בדבר יצירתה של זוגיות מוצלחת המאפשרת צמיחה זוגית משותפת וגם אישית. בשיטת 'אימון מנצח' – המהווה מודל עבודה מוביל – נאתר מטרה בה נתמקד וניצור מציאות מחשבתית חדשה אשר תאפשר את הגשמתה של זוגיות משגשגת ועוצמתית. ידוע כי הצעד הראשון הוא לעיתים הקשה ביותר וגם הספקות מכבידים – מה אם לא נצליח? הכל כבר אבוד! ניסינו את הכל. ועוד ועוד.
התקווה היא התשובה למחשבות המצויות כעת בראשכם. הישענו עליה. התקווה בונה נתיבי חשיבה המוציאים אותנו מהקושי ומראים לנו כי הכל מצוי בנו ולכן ניתן לשנות, לתקן את המציאות. האמינו כי אתם נמצאים כעת בנקודה בחייכם שהיא רק תחנה זמנית. הזוגיות באמת חשובה לכם, לכן אתם כאן, מחפשים דרך להביא אותה אל מקום שלו ושקט ומלא באהבה. האמינו באמונה שלמה שממש עוד מעט תיפתח בפניכם הדלת אל חיי הזוגיות להם אתם מייחלים.
פשוט אימון – אימון מנצח.
ברק יהב

מודעות פרסומת